Si të Rregulloni një Kukull Blythe

Kukulla të rregullta Neo Blythe janë të shkëlqyera nëse planifikoni të modifikoni pamjen e aksioneve, ose nëse dëshironi blerje tuaj aksesorë dhe rroba për ata. Në këtë mënyrë, ajo nuk heq vlerën e shitjes së koleksionistit dhe zvogëlon disa nga streset për ata që janë të ri për modifikimin e kukullave.

Këtu janë disa lloje të personalizimit të përparuar:

  • Sandimi, duke hequr shtresën e jashtme me shkëlqim fytyrë dhe grim, duke e ribënë
  • Blerja e ndryshme patate të skuqura syri
  • Ndryshimet në Trupi kukull Blythe
  • Shtimi i litarëve shtesë tërheqës në mënyrë që njëri të mbyllë sytë (i quajtur kordon tërheqës për gjumë) dhe tjetri i ndryshon ato
  • gdhendje duke përdorur Dremels për të ndryshuar formën e fytyrës dhe buzëve ose duke përdorur Sculpey për të ndryshuar estetikën e fytyrës
  • Rerooting Flokët Blythe
  • Modale speciale në Blythe kokë

Ka raste kur personalizimi i Blythe mund të komplikohet - mund të duhen ditë për tu përshtatur në disa raste. A nuk keni kohë për të rregulluar një? Vizitoni tonë Custom Blythe Doll seksion për të shfletuar Dolls Blythe me porosi dhe shikoni nëse ju pëlqen një. Dolldo kukull me porosi e renditur në faqen tonë është plotësisht unik.

Vizitoni të gjithë Mjetet e personalizimit Blythe.

Regjistrohu për listën tonë për të fituar një Blythe!

* tregon kërkohet

Shporta

×