Rreth nesh

Kjo është Blythe është ofruesi më i madh i kukullave të Blythe në botë. Kompania jonë, e cila filloi të parë në 2000 si një libër fotografie Blythe, tani ofron klientëve qasje në mbi 6,000 Blythe kukull produkteve dhe aksesorëve. Kukulla dhe faqja jonë e Blythe janë paraqitur në disa prej botimeve kryesore botërore, përfshirë këtu Forbes, BBC 2002, BBC 2019 Dhe Guardian.

Rreth Nesh 1

Në Kjo është Blythe, ne kemi kryer shumicën e Mjetet e personalizimit Blythe aktualisht në dispozicion të klientëve. Ne ofrojmë OOAK një-e-një-lloj kukulla me porosi Blythe që nuk mund të gjesh kudo tjetër në treg. Ne prodhojmë kukulla tona në të gjitha përmasat, duke përfshirë I imët, MiddIedhe Neo. Përpunimi ynë dhe kohët e dërgesës janë më të mirë se të gjithë konkurrentët kryesorë.

Ndërsa kukulla Blythe përbëjnë shumicën e biznesit tonë, ne ofrojmë një gamë të aksesorëve shtesë për klientët tanë. Duke përdorur faqen tonë, ju mund të blini rroba, këpucët, sytë, veshët, qime, faceplates, qëndron, furnizimet dhe mjetet e personalizimit.

Ekipi ynë gjithashtu ofron kukulla kombesh që ju ndihmojnë të kombinoni kukulla me rroba dhe / ose pajisje me një çmim të volitshëm. Jemi të përkushtuar në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve me cilësi të lartë për entuziastët e kukullave të Blythe.

Në Kjo është Blythe, ne krenohemi për të mbetur të përkushtuar ndaj parimeve tona kryesore të kënaqjes së klientëve dhe krijimin e marrëdhënieve afatgjata. Ne jemi gjithmonë duke kërkuar për të ruajtur vendin tonë si prodhuesi i dollarit 1 Blythe në botë.

Një Doll Niche kërkon një Prodhues të Ekspertëve

Kukulla Blythe u prodhuan fillimisht në 1972 nga Kenner, por dizajni i tyre fillimisht u tregua i pafavorshëm dhe Kenner ndërpreu ato brenda një viti. Themeluesi ynë origjinal, Gina Garan, u dashurua me kukulla shumë vite më vonë. Në 2000, ajo prodhoi një libër fotografie "Kjo është Blythe" që ndihmoi të rifreskonte këtë bazë të kukullës së veçantë.

Kukulla Blythe nuk janë si çdo kukull tjetër në treg. Për një kukull me një kult të tillë pas, ka vetëm disa prodhues modernë në dispozicion të konsumatorëve. Si figura kryesore në industri, klientët tanë kanë akses në kukulla premium Blythe dhe pajisje që nuk mund të gjesh kudo në treg.

Në Kjo është Blythe, pasioni ynë për kukulla Blythe është evidente në kujdesin që marrim gjatë gjithë procesit të prodhimit. Nëse doni të përfitoni nga mrekullitë e kukullave Blythe, është thelbësore që të përdorni një prodhues ekspertësh.

Për fat të keq, mungesa e konkurrentëve të cilësisë në treg do të thotë se shumë nga klientët tanë kanë pasur përvoja të këqija me prodhuesit dhe faqet e internetit të tjera. Shpesh dëgjojmë ankesat që njerëzit nuk kanë marrë asnjëherë kukulla që ata kanë urdhëruar ose janë mbingarkuar për ta. Në disa raste, disa kompani Blythe shesin kukulla të përdorura ose të mykur për konsumatorët që nuk dyshojnë!

Një Angazhim për Personalizim

Si ofruesi më i madh i kukullave Blythe në botë, Kjo është Blythe mund të ofrojë një gamë të gjerë customizations kukull dhe opsionet.

Nëse keni një vizion ose një kërkesë specifike për kukullën tuaj Blythe, ne jemi kompania botërore për kukulla me porosi, kështu që suksesi juaj është i garantuar.

A po kërkoni të krijoni kukullën tuaj Blythe? Në vend që të komunikoni detajet e personalizimit me ekipin tonë, mund ta bëni porosi me porosi direkt në faqen tonë të internetit! Faqja jonë e internetit ofron shërbimin e parë dhe të vetëm të shpejtë Custom Doll Design në botë.

Nëse preferoni të blini një kukull Blythe me porosi të gatshme për të shkuar, ju lutemi vizitoni faqen tonë Custom Blythe Doll faqe (përditësuar çdo ditë). Kjo është një mundësi e një herë në jetë! Ne kurrë nuk e përsërisim apo clone Blythes tonë doganore. Pasi shiten, ata janë zhdukur përgjithmonë.

Shërbimet në të gjithë botën dhe transportin

Kjo është Blythe është një nga prodhuesit e vetëm Blythe që caters në tregun botëror. Faqja jonë e internetit është përkthyer në gjuhë të ndryshme, dhe ne ofrojmë klientëve të huaj mbështetje shumëgjuhësore të klientëve.

Më të mirë të të gjitha, ne aktualisht anije në mbi vendet 185 anembanë globit. Ne nuk i ngarkojmë klientët tanë për transportin ndërkombëtar - çmimi që sheh është çmimi që paguani. Ne ofrojmë një gamë të menyra pagese, arka e sigurt shërbimet dhe mjetet që ju ndihmojnë mbrojtur të dhënat tuaja dhe detajet e pagesës gjatë kryerjes së transaksioneve në faqen tonë.

Nëse jeni duke kërkuar një prodhues të klasit botëror të kukullave të Blythe që ju pëlqen në rajonin tuaj, ju mund të përdorni shërbimet tona pothuajse kudo në hartë.

Lidhu me ne

Nëse dëshironi të diskutoni produktet ose shërbimet tona, sigurohuni që të lidheni me ne nëpërmjet faqes sonë të internetit kontaktoni formë ose portali live chat. Jemi të lumtur t'u sigurojmë klientëve tanë të gjithë informacionin që duhet të vendosin për kukullën e përsosur Blythe. Me mbi 19 vjet përvojë në industri, është e sigurt të thuhet se jemi ekspertë në Kukull Blythe ngrohtë! Shikoni më të fundit Vlerësime tani. Sigurohuni që të shfletoni artikujt tonë Blythe në tonë Shkrime.

Përveç kanaleve tradicionale të komunikimit, mund të lidheni me ne në shumicën e platformave kryesore të mediave sociale. Na gjeni Facebook, Instagram, Pinterestdhe Twitter. Ne përdorim mediat sociale për të postuar produkte dhe për të promovuar promovime - dhe ne gjithashtu i dhurojmë rregullisht pa kukulla Blythe për ndjekësit e medias sociale!

Ekipi ynë është në dorë 24 / 7 për t'u marrë me pyetjet e shitjeve të konsumatorëve, pyetje të shpeshta dhe çështjet e mbështetjes. Ju gjithashtu mund të gjurmoni urdhrat tuaja këtu. Nëse jeni duke kërkuar për kukullën e përsosur Blythe për veten ose për një të dashur, është koha për të kontaktuar me ekspertët në Kjo është Blythe!

Browse tonë Produkte tani.

Shporta

×