Shipping & dorëzimit

Premtim Transporti Falas Blythe

Transporti dhe Dorëzimi 1Jemi krenarë që ofrojmë transporti falas ndërkombëtar shërbime që aktualisht operojnë në mbi 200 vende dhe ishuj në të gjithë botën. Asgjë nuk do të thotë më shumë sesa t'i sjellim klientëve tanë vlera dhe shërbime të mëdha. Ne do të vazhdojmë të rritemi për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve tanë, duke ofruar një shërbim përtej të gjitha pritjeve kudo në botë.

Si mund të ju anije paketa?

Paketat nga depoja jonë në Kanada, Shtetet e Bashkuara, Rusia, Singapori, Japonia ose Kina do të dërgohen me ePacket ose EMS në varësi të peshës dhe madhësisë së produktit. Paketat e dërguara nga depoja e SHBA janë dërguar përmes USPS.

A ju anije të gjithë botën?

Po. Ne ofrojmë të anijeve të lirë në vendet e 200 nëpër botë.

Po në lidhje me doganat?

Ne paguajmë për tarifat doganore, transportin dhe trajtimin në mënyrë që të mund të shijoni produktet tuaja Blythe.

Sa kohë ka marrë anijeve?

koha anijeve ndryshon nga vendndodhja. Këto janë vlerësimet tona:

vend * Rezultati Shipping Koha
SHBA ditë 10-20 biznesit
Kanada, Evropë ditë 10-20 biznesit
Australia, Zelanda e Re ditë 10-30 biznesit
Amerikën Qendrore dhe Jugore ditë 15-30 biznesit
Azi ditë 10-20 biznesit
Afrikë ditë 15-45 biznesit

* Kjo nuk përfshin 2-5 kohën tonë të përpunimit ditë.

A japin ndjekja e informacionit?

Po, do të merrni një email i cili përmban informacionin tuaj të përcjelljes automatikisht pasi të dërgoni porosinë tuaj. It'sshtë garancia jonë që porositja juaj dërgon brenda pesë ditësh, prandaj nuk keni nevojë të shqetësoheni për statusin tonë të përpunimit. Nëse nuk keni marrë informacione për ndjekjen brenda 5 ditëve, lini një mesazh përmes bisedës në faqen tonë të internetit dhe ne do t'ju kthehemi me informacionin e dorëzimit.

ndjekja ime thotë se "nuk ka informacion në dispozicion në këtë moment".

Për disa ndërmarrje të transportit detar duhen 2-5 ditë pune që informacioni i përcjelljes të azhurnohet në sistem. Ka shumë të ngjarë që paketa juaj është ende në tranzit. Nëse porosia juaj u vendos më shumë se 5 ditë pune më parë dhe ende nuk ka informacion për numrin tuaj të ndjekjes, ju lutemi na kontaktoni.

Do artikujt e mi të dërgohet në një paketë?

Me sistemin tonë logjistik të sapo përmirësuar, shumica e klientëve tanë do t'i marrin artikujt e tyre në një paketë.

Nëse urdhëron a kukull me porosi Blythe së bashku me të tjerët Blerjet e Blythe në faqen tonë të internetit, ju do të merrni paketat 2 që nga krijuesit tanë të regjistruar të kukullave të lëshojnë kukulla me porosi nga e gjithë bota.

Nëse keni ndonjë pyetje të tjera, ju lutemi të na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar jashtë.

SHPENZIME DHE RRITJE POLITIKA

Qëllim anulimin e

Të gjitha porositë mund të anulohen derisa të dërgohen nëse nuk kalon një orë pas vendosjes së porosisë. Nëse porosia juaj është paguar dhe ju duhet të bëni një ndryshim ose anuloni një porosi, duhet të na kontaktoni brenda së njëjtës orë të porosisë tuaj. Pasi të ketë filluar procesi i paketimit dhe dërgimit, nuk mund të anulohet më.

Rimbursimet

Kënaqësinë e juaj është prioriteti ynë #1. Prandaj, në qoftë se ju do të doja një rimbursim ju mund të kërkoni një të tillë pa marrë parasysh arsyen.

Shëndeti dhe siguria juaj janë të rëndësishme për ne. Prandaj, ne nuk riciklojmë pjesë të kukullave - ne përdorim të gjitha pjesët krejt të reja duke përdorur mjete industriale të shkallës së lartë. Ju merrni një produkt krejtësisht të ri Blythe.

Nëse ju e bëri nuk merrni produktin brenda kohës së garantuar (45 ditë pa përfshirë përpunimin 2-5 ditë) ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.

Nëse keni marrë gabim artikull ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.

Nëse nuk doni që produkti që keni marrë ju mund të kërkojë një rimbursim, por ju duhet të ktheni artikullin me shpenzimet tuaja dhe artikulli duhet të jetë i papërdorur dhe kutia e pa hapur.

* Ju mund të dorëzoni kërkesat e rimbursimit brenda 15 ditëve pasi që periudha e garantuar për dërgim (45 ditë) ka skaduar. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një mesazh Na kontaktoni faqe.

Nëse jeni të miratuar për një kthim, atëherë rimbursim juaj do të jenë të përpunuara, dhe një kredi automatikisht do të aplikohet për kartën tuaj të kreditit ose metoda origjinale të pagesës, brenda disa ditësh 35.

Ju lutemi tane Politika rimbursimi për më shumë opsione.

Shkëmbimeve

Ne aktualisht nuk ofrojmë një këmbim duke marrë parasysh çmimet tona të ulëta.

Ju lutemi, mos e dërgoni blerjen tuaj tek ne nëse nuk ju autorizojmë ta bëni këtë.

Vendet në dispozicion të eksportit

ThisIsBlythe.com dërgon kukulla Blythe dhe pajisje Blythe ndërkombëtarisht. Linjat e transportit në dispozicion Blythe, tarifat e transportit Blythe dhe tarifat ndryshojnë në varësi të adresës së dorëzimit për porosinë tuaj. Megjithatë, nuk ka akuza të fshehura ose të papritura në faqen tonë të internetit.

Update: Anijeve të lirë në të gjitha urdhërat për një kohë të kufizuar. Asnjë minimum. Detyra e paguar.

blythe hartën e kontinentit të shpërndarjes

Shumica e artikujve në katalogun e produktit të ThisIsBlythe mund të transportohen në vendet e 100. Kjo perfshin:

Afrikë dhe Lindjen e Mesme

Bahrain Jordan Nigeri Arabia Saudite
Egjipt Kenya Oman Afrika e Jugut
Izrael Kuwait Qatar Emiratet e Bashkuara Arabe
Gana Marok Lojra Namibia
bashkim Tanzania Mayotte Zimbabve

Amerika

Bermuda Kolumbi Meksikë Uruguay
Brazil Kostarikë Panama Venezuela
Kanadë Ekuador Peru Bolivi
Kili Guadeloupe Trinidad dhe Tobago Barbados
Mikronezi French Guiana Xhamaika Saint Martin
Martinique SHBA

Asia Pacific dhe

Australi Indonezi Malaysia Korea e jugut
Kinë Japoni Zelanda e Re Taiwan
Hong Kong Kazahstan Filipinet Tajlandë
Indi Makao Singapore Kaledonia e Re
Fiji Kamboxhi Sri Lanka Ishujt Marshall
Palau

Evropë

Austri Gjermani Luksemburg Serbia
Belgjikë Greqi Maltë Slovakia
Bullgari Hungari Monaco Slovenia
Qipro Islandë Holandë Spanjë
Republika Çeke Irlandë Norvegji Suedi
Danimarkë Itali Poloni Zvicër
Estoni Letoni Portugali Turqi
Finlandë Lihtenshtajni Rumani Mbretëria e Bashkuar
Francë Lituani Rusi Shën Barthélemy
andorra Shqipëri Bosnja dhe Hercegovina Gjibraltar
Kroacia San Marino Qyteti i Vatikanit

Shënim:

  • Paketat tuaja nuk do të jenë subjekt i tarifave doganore dhe detyrimeve të importit të vendit për të cilin anija juaj anijes. Për më shumë informacion, shkoni në Tarifat e Importit.

Shporta

×