Maria - Doll Blythe Premium Custom me Rroba Fytyrë Blythe Doll Blythe Dolls Blythe Doll Premium Blythe Dolls 🆕

Maria - Premium Custom Blythe Doll me rroba Pouty Face

Shqyrtime 106
14-28 ditë
Sasi:
Në magazinë
të anijeve të lirë në mbarë botën
60 Dita e Kthimit
Shiko Shporta
Ju lutemi prisni, ne përpiqemi të marrim një konfirmim të transaksionit sa më shpejt të jetë e mundur.
Kontrolli i garantuar i sigurt
Data e Vlerësuar e Dorëzimit: E martë, 6 Tetor

Për shkak të një kërkese të madhe, ju lutemi lejoni të paktën javë 2-4 për dorëzim.

Transporti i Siguruar dhe i Ndjekshëm në të gjithë botën

Numri i përcjelljes do t'ju dërgohet në 2-5 ditë pune.

Duajeni atë ose merrni Rimbursim 100%!

Ne jemi absolutisht të sigurt se do ta pëlqeni këtë produkt Blythe. Po sikur të mos bësh? Thjesht kthejeni atë dhe merrni një Rimbursim të plotë! Asnjë pyetje e bërë!

detajet e produktit
Specifikat pika
Anijeve dhe Pagesave
FAQs
Rreth nesh
detajet e produktit

Këtu është cilësia juaj premium kukull me porosi Blythe ne shitje. Blej ëndrrën tuaj me porosi Neo Blythe kukull tani dhe të fillojnë të shfaqen atë - nuk ka nevojë të rregulloje! Të gjitha pjesët janë të reja me zejtari cilësore, me flokë më të butë të butë, me trup të fortë, me fytyrë të re Blythe, ngjyra të syve 4 dhe me artikuj shtesë të lirë me blerje. Ideale për customizers kukullash Blythe, mbledhësit dhe qëllime dhuratë. Blej një dhuratë nga Blythe tani!

Detajet Premium Neo Blythe Doll Details

 • Sytë e ndryshuar me skaje 4-të të stringit (siç është paraqitur në foto)
 • 12 inç / 30 cm i gjatë Blythe Doll.
 • Kjo është Blythe Exclusive Limited Edition Blythe.
 • Trupi i kukullave me cilësi të ultë të kombinuara me nyje 19.
 • Dizajn unik dhe i guximshëm.
 • Flokë portokalli të butë të punuar me dorë të butë.
 • Flokë të gjatë të drejtë portokalli me bangs.
 • Fytyrë Matte Pouty e dizajnuar personalisht.
 • Buzët e gdhendur.
 • Rroba të punuar me dorë.
 • Tufë elegante e dantellave të bardha.
 • Këpucë të bukura lëkure të zeza.
 • Fytyrë e re me porosi!
 • Rrobat e përfshira!
 • Shumë i përshtatshëm.
 • Janë aplikuar disa grimca.
 • E miratuar nga Johnny Depp.
 • Trupi i mirë i paketuar dhe i siguruar për transport.
 • Përmbajtja e paketës duke përfshirë dhurata falas: 1 Blythe kukull, një copë veshje, një palë këpucë.
 • Pa pagesë Ndërkombëtare Shipping
 • Ne paguajmë për doganat, dorëzimin dhe trajtimin - pa pagesa të fshehura.
 • Përditëso në shpërndarjen më të shpejtë në dispozicion. (Ditë 15, ndërkombëtare)

â € <

ARSYET E MIRA 4 PER BLERJE NGA SHBA:

 • Mbi 15,000 Klientë të lumtur
 • Njerëz të vërtetë në ekipin tonë mbështetës
 • Ne ofrojmë me krenari një garanci absolute të kënaqësisë. Prioriteti ynë më i lartë është t'ju bëjmë të lumtur, kështu që çdo urdhër vjen me një garanci të kthimit të parave në 60!
 • Garantohet siguria dhe siguria 100%. Në www.thisisblythe.com, ne e konsiderojmë shumë seriozisht sigurinë dhe privatësinë tuaj. Bleni në mënyrë të sigurt duke përdorur metodat e pagesave më të njohura dhe më të besueshme në botë!

Bleni me besim

Ne vërtet besojmë në mbështetjen më të mirë të klientit, kjo është arsyeja pse ne do të bëjmë gjithçka që duhet për tu siguruar që të keni një përvojë pozitive blerjeje. Ne iu përgjigjemi emailave brenda 24 orëve dhe gjithmonë sigurohuni që të gjitha shqetësimet tuaja të jenë përgjigjur ASAP.

 • Kthime të lehta Të gjitha produktet tona mbështeten me garanci për kthimin e parave në 60. Thjesht na kontaktoni dhe ne do të rimbursojmë çmimin e blerjes.
 • Blerje pa Rrezik: Mbrojtja jonë e blerësit mbulon blerjen tuaj nga klikimi deri tek dorëzimi, në mënyrë që të mund të shijoni përvojën më të mirë të blerjeve.
 • Garancia e kënaqësisë 100%: Nëse për ndonjë arsye nuk jeni plotësisht të kënaqur me shërbimin tonë, do të sigurohet kthimi i lehtë i produkteve dhe rimbursimi i plotë. Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju ofrojmë zgjidhjet më të mira!
Specifikat pika
Pika Lloji:
Kukulla Blythe
Lloji:
Moda Doll
Theme:
Filma, TV, DIY
Forma:
1 / 6
Karakteristika:
Mini, Cartoon, Model, lodër DIY
Bateria:
Asnjë / Askush nuk kërkohet
Gjatesia:
30 cm / 12 inç
Kushti:
I ri fringo
Numri i Serisë Mfg:
HJDF434NHCEF
BJD / SD Atributi:
Doll bashkuar
Brand Name:
Kjo është Blythe
Custom Made:
Po
Kukulla të punuar me dorë:
Po
Trupi i përbashkët 19 Joints:
Po
Flokët:
Fiber punuar me dorë
Anijeve dhe Pagesave

Transporti dhe dorëzimiNe jemi krenar për të ofruar shërbime ndërkombëtare të transportit që aktualisht operojnë në vendet e 200 dhe ishujt në mbarë botën. Asgjë nuk do të thotë më shumë për ne sesa të sjellim klientët tanë vlerë të madhe dhe shërbim. Ne do të vazhdojmë të rritemi për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve tanë, duke ofruar një shërbim përtej çdo pritje kudo në botë.

Si mund të ju anije paketa?

Paketat nga depoja jonë në Kanada, Shtetet e Bashkuara, Singapori, Japonia ose Kina do të transportohen nga ePacket ose EMS në varësi të peshës dhe madhësisë së produktit. Paketat e transportuara nga depoja jonë amerikane transportohen përmes USPS.

A ju anije të gjithë botën?

Po. Ne ofrojmë të anijeve të lirë në vendet e 200 nëpër botë. Sidoqoftë, ka disa vende në të cilat ne nuk mund të dërgojmë. Nëse ju ndodheni në një nga ato vende, ne do t'ju kontaktojmë.

Po në lidhje me doganat?

Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë tarifat doganore pasi sendet kanë dërguar. Me blerjen e produkteve tona, ju pajtoheni që një ose më shumë paketa mund të transportohen për ju dhe mund të marrë tarifat doganore kur ata arrijnë në vendin tuaj.


Klikoni këtu për më shumë detaje të transportit

Sa kohë ka marrë anijeve?

koha anijeve ndryshon nga vendndodhja. Këto janë vlerësimet tona:

vend * Rezultati Shipping Koha
SHBA ditë 10-30 biznesit
Kanada, Evropë ditë 10-30 biznesit
Australia, Zelanda e Re ditë 10-30 biznesit
Qendrore dhe Amerika e Jugut ditë 15-30 biznesit
Azi ditë 10-20 biznesit
Afrikë ditë 15-45 biznesit
* Kjo nuk përfshin 2-5 kohën tonë të përpunimit ditë.

A japin ndjekja e informacionit?

Po, ju do të merrni një email herë anijet tuaj të rendit që përmban të dhënat tuaja ndjekja. Nëse ju nuk keni marrë ndjekja info brenda disa ditësh 5, ju lutemi na kontaktoni.

ndjekja ime thotë se "nuk ka informacion në dispozicion në këtë moment".

Për disa ndërmarrje transporti, duhen ditë pune 2-5 që informacioni i përcjelljes të azhurnohet në sistem. Nëse porosia juaj u vendos më shumë se ditë 5 ditë pune dhe ende nuk ka asnjë informacion për numrin tuaj të ndjekjes, ju lutemi na kontaktoni.

Do artikujt e mi të dërgohet në një paketë?

Për arsye logjistike, artikujt në të njëjtën blerje ndonjëherë do të dërgohen në pako të veçanta, edhe nëse keni specifikuar transportin e kombinuar. Sidoqoftë, shumica e porosive dërgohen në një paketë. Porosit me besim.

Nëse keni ndonjë pyetje të tjera, ju lutemi të na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar jashtë.

Politika e rimbursimeve dhe kthimeve

Qëllim anulimin e

Të gjitha urdhrat mund të anulohen derisa të transportohen. Nëse porosia juaj është paguar dhe ju duhet të bëni një ndryshim ose anuloni një urdhër, duhet të na kontaktoni brenda orës 12. Sapo të fillojë procesi i paketimit dhe transporti, nuk mund të anulohet më.

Rimbursimet

Kënaqësia juaj është përparësia jonë #1. Prandaj, ju mund të kërkoni një rimbursim ose rimbursim për produktet e porositura nëse:

 • Nëse ju e bëri nuk merrni produktin brenda kohës së garantuar (45 ditë pa përfshirë përpunimin 2-5 ditë) ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.
 • Nëse keni marrë gabim artikull ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.
 • Nëse nuk doni që produkti që keni marrë ju mund të kërkoni një rimbursim, por ju duhet ta ktheni artikullin me shpenzimet tuaja dhe artikulli duhet të jetë i papërdorur.

Ne bejme nuk lëshoni rimbursimin nëse:

 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të faktorëve brenda kontrollit tuaj (p.sh. duke siguruar adresën e gabuar anijeve)
 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të rrethanave të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të Blythe (Dmth nuk e pastruar nga doganat, i shtyrë nga një fatkeqësi natyrore).
 • rrethana të tjera të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të https:

* Ju mund të dorëzoni kërkesat e rimbursimit brenda 15 ditëve pasi që periudha e garantuar për dërgim (45 ditë) ka skaduar. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një mesazh Na kontaktoni faqe

Nëse jeni të miratuar për një kthim, atëherë rimbursim juaj do të jenë të përpunuara, dhe një kredi automatikisht do të aplikohet për kartën tuaj të kreditit ose metoda origjinale të pagesës, brenda disa ditësh 14.

Shkëmbimeve

Nëse për ndonjë arsye ju do të donte për të shkëmbyer produktin tuaj, ndoshta për një madhësi të ndryshme në veshje. Ju duhet të na kontaktoni parë dhe ne do t'ju udhëheq përmes hapat.

Ju lutem, mos dërgoni blerjen tuaj të kthehet tek ne nëse ne autorizojë ju për të bërë këtë.


Dyqan Tani
FAQs

A janë origjinale këto produkte kukullash?

Po, kukullat tona janë bërë me pjesë origjinale Takara me gjymtyrët tona të patentuara.
- Pjesa e pasme e kokës së kukullës lexon Blythe TM, 2006 Hasbro, Inc. CWC TOMY China.
- Pjesa e pasme e trupit të kukullës lexon Blythe TM, 2002 Hasbro, Inc. CWC TAKARA China.

Sa paguani për transportim?

Ne ofrojmë transportim falas në mbi vendet 200 në të gjithë botën

Cilat janë matjet për Neo Blythe Doll?

Ju lutemi referojuni tonë Matjet e trupit Neo Blythe Doll për të mësuar më shumë.

A do të më ngarkohet tarifa e transportit, doganës apo detyrimeve?

Jo, çmimi që shihni është çmimi që ju paguani - nuk do të paguani asnjë tarifë shtesë.

Kur do ta dërgoni porosinë time?

Nëse porosisni një artikull në magazinë, ne do ta dërgojmë brenda ditëve të punës 3.

Sa do të marrë urdhri im për të arritur?

Porositë dërgohen nga EMS ose USPS. Në mënyrë tipike, dorëzimi zgjat 5-20 ditë pune pas dërgimit, por mund të zgjasë më shumë për shkak të faktorëve që janë jashtë kontrollit tonë. Për shkak të madhësisë së kompanisë sonë, ne ofrojmë shërbime të shpejtë dërgimi dhe përpunimi, kështu që ju të merrni paketën tuaj më shpejt. Ne jemi duke punuar me kompani logjistike të klasit botëror për të ofruar kompanitë tuaja Blythe.

A japin ndjekja e informacionit?

Ju do të merrni informacionin tuaj të gjurmimit brenda 3-5 ditëve të punës. Por ndonjëherë gjurmimi mund të mos jetë i disponueshëm nëse zbatohet transporti falas. Në këtë rast, ju lutemi na kontaktoni në info@thisisblythe.com

Mund të anuloj porosinë time?

Ju mund ta ndryshoni ose anuloni porosinë tuaj brenda një ore. Ju lutemi na kontaktoni në info@thisisblythe.com dhe mësoni më shumë rreth politikës sonë të anulimit dhe rimbursimit.

Rreth nesh
Angazhimi i klientit

Ne jemi kompania më e madhe Blythe me kulturën më të madhe të fiksuar ndaj klientit dhe përpiqemi të përmbushim dhe tejkalojmë pritjet tuaja sa herë që blini dyqanin tonë. Mendimi juaj është nxitja jonë më e madhe për përmirësim. Ndjeheni si një i brendshëm i vërtetë me ofertat tona ekskluzive dhe promovimet e mbyllura.

Pasion për punën tonë

Ne jemi tifozë të vërtetë të Blythe! Dyqani ynë është plot me produkte të zgjedhura me kujdes të zgjedhura me dorë që nuk do t'i gjeni askund tjetër, kjo është e sigurt. Ne besojmë fuqimisht se stafi i madh nuk duhet të kushtojë një pasuri, kjo është arsyeja pse ju mund të na besoni të ofrojmë mallra për çdo buxhet.

Frymëzim dhe kreativitet

Merrni trajtimin që ju meritoni dhe kënaquni me produktet tuaja të preferuara Blythe - kujdesemi për të gjitha shijet! Blerja nuk ka qenë kurrë më e këndshme!

Vlerësime

Shqyrtimet tona janë verifikuar për origjinalitetin
5 nga 5
106 komente
5 yjet
(106)
4 yjet
(0)
3 yjet
(0)
2 yjet
(0)
1 yll
(0)
Shkruani një përmbledhje
DELRGIMI FALAS

Me të gjitha urdhërat

KTHIMET FALAS

Asnjë pyetje nuk u bë politika e kthimit

KAM NEVOJË PËR NDIHMË? + 1 (934) 451-1611

Thirrni numrin tonë të telefonit të Shteteve të Bashkuara

Garantimi i parave

Pazar pa merak

Shporta

×