Siç është parë Forbes, BBC & Guardian | TRANSPORT FALAS!
Ne anije në të gjithë botën. Bleni tani!
Produktet 3000 + Blythe

TBL Neo Blythe Doll 26 Opsione të reja Dhurata Falas

komente 261
100% e blerësve gëzuan këtë produkt! Urdhra 7959
US $ 114.27
(%)
25-38 ditë (anijet brenda ditëve të punës 4)
Cmimi total:
Garancia më e mirë e çmimit
Sasi:
Shikoni karrocat
mbrojtja blerësi
Pazar i sigurt
Kthim dhe rimbursim i lehtë
të anijeve të lirë në mbarë botën

Këtu është kualiteti juaj i përshtatshëm fabrika e zeze Blythe kukull ne shitje. Blej ëndrrën tuaj fabrika kukull Neo Blythe dhe të filloni të personalizoni atë. Të gjitha pjesët janë të reja me zejtari të klasës, flokë të butë të butë, trup të fortë, ngjyra të syve të 4 dhe artikuj të tjerë të lirë me blerje. Ideale për customizers dhe koleksionistë të kukullave të Blythe. Blej tani!

Detaje TBL Neo Blythe

 • String kontrolluar Sytë që ndryshojnë ngjyrën 4 - bojë kafe, blu, Vjollcëdhe e gjelbër.
 • 12 inç / 30 cm i gjatë Blythe Doll.
 • Dizajn unik dhe i guximshëm (trupi i përbashkët ose i rregullt)
 • Shumë i përshtatshëm.
 • U shtuan edhe fytyra të reja doganore!
 • Zbukurimi i lehtë aplikohet.
 • E miratuar nga Johnny Depp.
 • Trupi i mirë i paketuar për transport.
 • Përmbajtja e paketës përfshirë Dhurata e lirë: 1 Blythe kukull, një copë veshje, një palë këpucë (ju lutem kontrolloni photo Color box)
 • Të gjitha vijnë në një qese.
 • Free shipping (35 ditë max, ndërkombëtarisht)
 • Përditëso në shpërndarjen më të shpejtë në dispozicion. (Ditë 15, ndërkombëtare)

Në dispozicion Blythe Doll Skin & Hair Options:

 1. Dark Skin, flokë të gjatë bjonde
 2. Tanned Skin, flokë të gjata të kafkës
 3. Lëkura e errët, flokët e gjatë purpur
 4. Lëkura e errët, flokët e shkurtër gri
 5. Frosty Skin, flokë të gjatë bjonde
 6. Lëkura e ftohtë, e gjatë e flokëve të thara
 7. Natyrore Skin, flokë të gjatë të kaftë
 8. Natyrore Skin, të gjatë të Kuq të Errët e Flokëve
 9. Lëkurë Natyrore, Lëkurë të Gjatë të Lehta të Rralla
 10. Natyrore Skin, flokë të shkurtër Pink
 11. Lëkurë Natyrore, Flokë të Gjatë me Rr
 12. Lëkura Natyrore, Shkurtër e Shkurtër Kuqërreme
 13. Trupi i rregullt, Natyrore Skin, flokë të shkurtër Pink
 14. Trupi i rregullt, Frosty Skin, flokë të gjatë bjonde
 15. Trupi i rregullt, Frosty Skin, flokë të gjata Teal
 16. Body Jointed, Face Matte, Foxy Hair
 17. Trupi i përbashkët, fytyra e errët, fytyra e shkurtër e kuqe
 18. Body Jointed, Face Matte, Flokët e Kuqe
 19. Trupi i përbashkët, fytyra e errët, flokët e kuqërremtë kaçurrelë

Janë shtuar stilet e reja! Zgjidhni kukullën tuaj të preferuar dhe blej tani!

Pika Lloji:
Kukulla Blythe
Lloji:
Moda Doll
Theme:
Filma dhe TV
Forma:
1 / 6
Bateria:
Asnjë / nuk kërkohet
Përmasat:
30cm
Kushti:
I ri fringo
Numri i Serisë Mfg:
HJHD452NDS
BJD / SD Atributi:
Blythe Doll
$ 100,000 Shopper Identity Protection


SHIPPING DHE DORËZIMI

ThisIsBlythe.com është krenar për të ofruar shërbime ndërkombëtare të transportit që aktualisht operojnë në vendet e 200 dhe ishujt në mbarë botën. Asgjë nuk do të thotë më shumë për ne sesa të sjellim klientët tanë vlerë të madhe dhe shërbim. Ne do të vazhdojmë të rritemi për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve tanë, duke ofruar një shërbim përtej çdo pritje kudo në botë.

Si mund të ju anije paketa?

Paketa nga depo tonë në Kinë do të transportohen nga ePacket ose EMS në varësi të peshës dhe madhësisë së produktit. Paketat dërguar nga depo tonë amerikan janë dërguar me anë të USPS.

A ju anije të gjithë botën?

Po. Ne ofrojmë të anijeve të lirë në vendet e 200 nëpër botë. Sidoqoftë, ka disa vende në të cilat ne nuk mund të dërgojmë. Nëse ju ndodheni në një nga ato vende, ne do t'ju kontaktojmë.

Po në lidhje me doganat?

Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë tarifat doganore pasi sendet kanë dërguar. Me blerjen e produkteve tona, ju pajtoheni që një ose më shumë paketa mund të transportohen për ju dhe mund të marrë tarifat doganore kur ata arrijnë në vendin tuaj.

Sa kohë ka marrë anijeve?

koha anijeve ndryshon nga vendndodhja. Këto janë vlerësimet tona:
vend * Rezultati Shipping Koha
SHBA ditë 10-30 biznesit
Kanada, Evropë ditë 10-30 biznesit
Australia, Zelanda e Re ditë 10-30 biznesit
Qendrore dhe Amerika e Jugut ditë 15-30 biznesit
Azi ditë 10-20 biznesit
Afrika ditë 15-45 biznesit
* Kjo nuk përfshin 2-5 kohën tonë të përpunimit ditë.

A japin ndjekja e informacionit?

Po, ju do të merrni një email herë anijet tuaj të rendit që përmban të dhënat tuaja ndjekja. Nëse ju nuk keni marrë ndjekja info brenda disa ditësh 5, ju lutemi na kontaktoni.

ndjekja ime thotë se "nuk ka informacion në dispozicion në këtë moment".

Për disa kompanive të transportit detar, ajo merr 2-5 ditë pune për ndjekjen e informacionit për të rinovuar në sistemin. Nëse porosinë tuaj është vendosur më shumë se ditëve të 5 biznesit më parë dhe ende nuk ka informata mbi numrin tuaj ndjekja, ju lutemi na kontaktoni.

Do artikujt e mi të dërgohet në një paketë?

Për arsye logjistike, artikuj në të njëjtën blerjen ndonjëherë do të dërgohet në paketa të veçanta, edhe në qoftë se ju keni specifikuar anijeve të kombinuar.

Nëse keni ndonjë pyetje të tjera, ju lutemi të na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar jashtë.

Rimbursimet & KTHIM POLITIKA

Qëllim anulimin e

Të gjitha urdhrat mund të anulohen derisa të transportohen. Nëse porosia juaj është paguar dhe ju duhet të bëni një ndryshim ose anuloni një urdhër, duhet të na kontaktoni brenda orës 12. Sapo të fillojë procesi i paketimit dhe transporti, nuk mund të anulohet më.

Rimbursimet

Kënaqësinë e juaj është prioriteti ynë #1. Prandaj, në qoftë se ju do të doja një rimbursim ju mund të kërkoni një të tillë pa marrë parasysh arsyen.

Nëse ju e bëri nuk merrni produktin brenda kohës së garantuar (ditët 45 pa përfshirë përpunimin e ditës 2-5) ju mund të kërkoni një rimbursim ose një rimbursim.
Nëse keni marrë gabim artikull ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.
Nëse nuk doni që produkti që keni marrë ju mund të kërkoni një rimbursim, por ju duhet ta ktheni artikullin me shpenzimet tuaja dhe artikulli duhet të jetë i papërdorur.

 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të faktorëve brenda kontrollit tuaj (p.sh. duke siguruar adresën e gabuar anijeve)
 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të rrethanave të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të Blythe Doll (Dmth nuk e pastruar nga doganat, i shtyrë nga një fatkeqësi natyrore).
 • rrethana të tjera të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të https://www.thisisblythe.com

* Ju mund të dorëzoni kërkesat e rimbursimit brenda 15 ditëve pasi që periudha e garantuar për dërgim (45 ditë) ka skaduar. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një mesazh Na kontaktoni faqe

Nëse jeni të miratuar për një kthim, atëherë rimbursim juaj do të jenë të përpunuara, dhe një kredi automatikisht do të aplikohet për kartën tuaj të kreditit ose metoda origjinale të pagesës, brenda disa ditësh 14.

Shkëmbimeve

Nëse për ndonjë arsye ju do të donte për të shkëmbyer produktin tuaj, ndoshta për një madhësi të ndryshme në veshje. Ju duhet të na kontaktoni parë dhe ne do t'ju udhëheq përmes hapat.

Ju lutem, mos dërgoni blerjen tuaj të kthehet tek ne nëse ne autorizojë ju për të bërë këtë.

Shqyrtime reale të konsumatorëve

komente 261
100% e blerësve të gëzuar këtë produkt!
5 yjet
(261)
4 yjet
(0)
3 yjet
(0)
2 yjet
(0)
1 yll
(0)
Blerës
rishikim
Shkruani një përmbledhje
© Copyright 2019. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Kjo është Blythe
Blythe
BLYTHE. Prodhuesi dhe shitësi #1 Blythe i botës që nga 1996. Shfletoni faqen tonë Produkte tani.

Mbrojtja DMCA.com Status

Shporta

×