Blythe kukull me grep

blythe thur me grep kukullNjë kokë dhe sy të madh që ndryshojnë në mënyrë dramatike ngjyrën kur tërheq një varg janë gjërat që i bëjnë kukullat Blythe të dalin nga pjesa tjetër në botën e sotme. Kukulla Blythe ka një mënyrë për të mahnitur këdo me pamjen e saj të veçantë. Pavarësisht nëse është Benjamin Anirul, CEO i Leo Toy me bazë në Bangkok apo një vajzë e re që dëshiron një kukull të përkëdhelë, kukulla Blythe është një kukull që duhet të ketë. Por kukulla Blythe nuk vjen vetëm me një vështrim. Veshjet e kukullave Blythe sigurohen që të shihni kukullat tuaja në një numër mënyrash të ndryshme, njëra më e mirë se tjetra. E punuar me dorë të butë dhe me kujdes të dashur, thurjet e kukullave Blythe jo vetëm që bëjnë kukull të duken mirë, por fut tek pronari një dashuri të re të gjetur ndaj kukullës me një kokë të adhurueshme të madhe.

Mbledhësit e kukullave Blythe gjithmonë kanë një numër kukullash duke pritur për veshje të reja. Imagjinata, me ngjyra të egra, lëshohen kur fëmijët i marrin duart mbi grepët e rinj. Ata e vishen kukullën në një numër mënyrash me ngjyra të ndezura me kënaqësi në çdo vështrim të ri që kukull ofron me çdo fustan të ri apo çantë. Një gardërobë e detajuar nuk është vetëm një ëndërr me kukulla Blythe. Një numër veshjesh dhe pajisje të tjera janë lehtësisht të disponueshme në internet dhe mund të blihen me çmime të arsyeshme. Disa njerëz që ndjehen sikur duan të fillojnë kukuza me kukulla e tyre, zakonisht veshja fillon me një rresht dhe model të thjeshtë dhe të lehtë. Kjo ide jo vetëm që kursen para dhe kohë, por gjithashtu vë një përdorim produktiv për kohën.
Duhet të theksohet se backpacks tani janë 'jashtë' gjë, ndërsa mailbags janë aktualisht 'në' gjë. Ata jo vetëm që e bëjnë kukullat të duken më mirë, por ofrojnë një aksesor për një shumëllojshmëri të gjerë veshjesh që bëjnë një pjesë të rëndësishme të imagjinatës. Këto çanta shumë më të mëdha dhe më të mira janë të balancuara me një numër të gjërave të ndryshme duke përfshirë sandale dhe çizme.

Por ka njerëz atje që do të preferonin çanta të dorës, pasi ata janë të mendimit se çanta të reja i bëjnë ato të duken më të modës, elegante dhe më në modë. Çanta dore të shkojnë me një numër të veshjeve dhe jo vetëm të shtoni një bukuri në kukull, por gjithashtu të sigurojë një accessory shkëlqyer me një shumëllojshmëri të gjerë të dresses.
Sa për kapelet, dikush do të pajtohej që ato gjëra kurrë nuk shkojnë jashtë stilit. Kapelë me grep të punuar me dorë të bërë me kapelë të lartë gjithashtu shkon me një larmi veshjesh dhe shton më shumë erëz në aromën e mrekullisë në pamjen e kukullës. Kapelet krijojnë një personalitet të ri në kukull dhe e bëjnë atë të duket më në modë se më parë.

Por këto janë vetëm gjërat që ju mund të merrni në duart tuaja në dyqan. Nëse doni të lëshoni aftësitë tuaja krijuese, pse të mos kapni një gjilpërë dhe disa fije, dhe pastaj le të imagjinoni të egra. Mund të dalësh me një shumëllojshmëri modelesh, të cilat mendoni se duken më mirë në kukullën tuaj. Për më tepër, bërja e punës tënde nuk ishte kurrë aq e lehtë para se udhëzuesit të jenë lehtësisht të disponueshëm në internet për t'ju ndihmuar të zhvilloni aftësitë tuaja dhe në një farë mënyre ta bëni gjyshen tuaj shumë krenare për ju! Por në fund të ditës, të gjitha për të pasur një kukull Blythe dhe duke e bërë atë të duket ndryshe se më parë! Dhe çfarë mënyrë më të mirë sesa të shkosh dhe të kesh një të re Blythe kukull me grep!

Regjistrohu për listën tonë për të fituar një Blythe!

* tregon kërkohet

Shporta

×