Siç është parë Forbes, BBC & Guardian | TRANSPORT FALAS!
Ne anije në të gjithë botën. Bleni tani!
Produktet 3000 + Blythe

Trupi i rregullt i flokëve të bardhë dhe flokë të bardhë ICY Neo Blythe kukull

urdhërat 6
US $ 199.98
(%)
25-38 ditë (anijet brenda ditëve të punës 4)
Cmimi total:
Garancia më e mirë e çmimit
Sasi:
Shikoni karrocat
mbrojtja blerësi
Pazar i sigurt
Kthim dhe rimbursim i lehtë
të anijeve të lirë në mbarë botën

Këtu është kukull tuaj Icy Neo Blythe i përshtatshëm për shitje. Blej ëndrrën e Neo Blythe dhe filloni ta përshtatni atë. Të gjitha pjesët janë të reja me zejtari të cilësisë, flokë të butë të butë, trup të fortë, sy 4 ngjyra, dhe krahët dhe këmbët e kthyeshme dhe artikujt e tjerë të lirë me blerje. Ideale për customizers dhe koleksionistë të kukullave të Blythe. Blej tani!

Detajet e ICY Neo Blythe Doll

 • String kontrolluar 4-color ndërrimi i syve. Hazel, Blu, Rozë, Vjollcë.
 • 12 inç / 30 cm i gjatë Blythe Doll.
 • Dizajn unik dhe i guximshëm.
 • Slim Blythe.
 • Armët dhe këmbët fleksibël.
 • Shumë i përshtatshëm.
 • Janë aplikuar disa grimca.
 • E miratuar nga Johnny Depp.
 • Trupi i mirë i paketuar për transport.
 • Përmbajtja e paketës duke përfshirë dhurata falas: 1 Blythe kukull, një copë veshje, një palë këpucë.
 • Të gjitha vijnë në një qese.
 • Anijeve të lirë (35 ditë max, ndërkombëtarisht)
 • Përditëso në shpërndarjen më të shpejtë në dispozicion. (Ditë 15, ndërkombëtare)

Brand Name:
TIB ICY
Pika Lloji:
Kukulla Blythe
Bateria:
Asnjë / nuk kërkohet
Kushti:
I ri fringo
Gjatesia:
30 cm
Lloji i trupit:
i rregullt
Forma:
1 / 6
Numri i Serisë Mfg:
QCMS492BCML
customizable:
po
$ 100,000 Shopper Identity Protection


SHIPPING DHE DORËZIMI

ThisIsBlythe.com është krenar për të ofruar shërbime ndërkombëtare të transportit që aktualisht operojnë në vendet e 200 dhe ishujt në mbarë botën. Asgjë nuk do të thotë më shumë për ne sesa të sjellim klientët tanë vlerë të madhe dhe shërbim. Ne do të vazhdojmë të rritemi për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve tanë, duke ofruar një shërbim përtej çdo pritje kudo në botë.

Si mund të ju anije paketa?

Paketa nga depo tonë në Kinë do të transportohen nga ePacket ose EMS në varësi të peshës dhe madhësisë së produktit. Paketat dërguar nga depo tonë amerikan janë dërguar me anë të USPS.

A ju anije të gjithë botën?

Po. Ne ofrojmë të anijeve të lirë në vendet e 200 nëpër botë. Sidoqoftë, ka disa vende në të cilat ne nuk mund të dërgojmë. Nëse ju ndodheni në një nga ato vende, ne do t'ju kontaktojmë.

Po në lidhje me doganat?

Ne nuk jemi përgjegjës për ndonjë tarifat doganore pasi sendet kanë dërguar. Me blerjen e produkteve tona, ju pajtoheni që një ose më shumë paketa mund të transportohen për ju dhe mund të marrë tarifat doganore kur ata arrijnë në vendin tuaj.

Sa kohë ka marrë anijeve?

koha anijeve ndryshon nga vendndodhja. Këto janë vlerësimet tona:
vend * Rezultati Shipping Koha
SHBA ditë 10-30 biznesit
Kanada, Evropë ditë 10-30 biznesit
Australia, Zelanda e Re ditë 10-30 biznesit
Qendrore dhe Amerika e Jugut ditë 15-30 biznesit
Azi ditë 10-20 biznesit
Afrika ditë 15-45 biznesit
* Kjo nuk përfshin 2-5 kohën tonë të përpunimit ditë.

A japin ndjekja e informacionit?

Po, ju do të merrni një email herë anijet tuaj të rendit që përmban të dhënat tuaja ndjekja. Nëse ju nuk keni marrë ndjekja info brenda disa ditësh 5, ju lutemi na kontaktoni.

ndjekja ime thotë se "nuk ka informacion në dispozicion në këtë moment".

Për disa kompanive të transportit detar, ajo merr 2-5 ditë pune për ndjekjen e informacionit për të rinovuar në sistemin. Nëse porosinë tuaj është vendosur më shumë se ditëve të 5 biznesit më parë dhe ende nuk ka informata mbi numrin tuaj ndjekja, ju lutemi na kontaktoni.

Do artikujt e mi të dërgohet në një paketë?

Për arsye logjistike, artikuj në të njëjtën blerjen ndonjëherë do të dërgohet në paketa të veçanta, edhe në qoftë se ju keni specifikuar anijeve të kombinuar.

Nëse keni ndonjë pyetje të tjera, ju lutemi të na kontaktoni dhe ne do të bëjmë çmos për t'ju ndihmuar jashtë.

Rimbursimet & KTHIM POLITIKA

Qëllim anulimin e

Të gjitha urdhrat mund të anulohen derisa të transportohen. Nëse porosia juaj është paguar dhe ju duhet të bëni një ndryshim ose anuloni një urdhër, duhet të na kontaktoni brenda orës 12. Sapo të fillojë procesi i paketimit dhe transporti, nuk mund të anulohet më.

Rimbursimet

Kënaqësinë e juaj është prioriteti ynë #1. Prandaj, në qoftë se ju do të doja një rimbursim ju mund të kërkoni një të tillë pa marrë parasysh arsyen.

Nëse ju e bëri nuk merrni produktin brenda kohës së garantuar (ditët 45 pa përfshirë përpunimin e ditës 2-5) ju mund të kërkoni një rimbursim ose një rimbursim.
Nëse keni marrë gabim artikull ju mund të kërkoni një rimbursim ose një reshipment.
Nëse nuk doni që produkti që keni marrë ju mund të kërkoni një rimbursim, por ju duhet ta ktheni artikullin me shpenzimet tuaja dhe artikulli duhet të jetë i papërdorur.

 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të faktorëve brenda kontrollit tuaj (p.sh. duke siguruar adresën e gabuar anijeve)
 • Your qëllim nuk arrijnë për shkak të rrethanave të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të Blythe Doll (Dmth nuk e pastruar nga doganat, i shtyrë nga një fatkeqësi natyrore).
 • rrethana të tjera të jashtëzakonshme jashtë kontrollit të https://www.thisisblythe.com

* Ju mund të dorëzoni kërkesat e rimbursimit brenda 15 ditëve pasi që periudha e garantuar për dërgim (45 ditë) ka skaduar. Ju mund ta bëni këtë duke dërguar një mesazh Na kontaktoni faqe

Nëse jeni të miratuar për një kthim, atëherë rimbursim juaj do të jenë të përpunuara, dhe një kredi automatikisht do të aplikohet për kartën tuaj të kreditit ose metoda origjinale të pagesës, brenda disa ditësh 14.

Shkëmbimeve

Nëse për ndonjë arsye ju do të donte për të shkëmbyer produktin tuaj, ndoshta për një madhësi të ndryshme në veshje. Ju duhet të na kontaktoni parë dhe ne do t'ju udhëheq përmes hapat.

Ju lutem, mos dërgoni blerjen tuaj të kthehet tek ne nëse ne autorizojë ju për të bërë këtë.

Shqyrtime reale të konsumatorëve

Nuk ka komente ende

Shkruani një përmbledhje
© Copyright 2019. Të gjitha të drejtat e rezervuara

Kjo është Blythe
Blythe
BLYTHE. Prodhuesi dhe shitësi #1 Blythe i botës që nga 1996. Shfletoni faqen tonë Produkte tani.

Mbrojtja DMCA.com Status

Shporta

×