Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)
Judy – Custom Blythe Doll One-Of-A-Kind OOAK Custom Blythe Doll (OOAK)

Yуди - Прилагодена кукла Blythe една-на-еден вид OOAK

-14 28 денови
Надвор од акциите
Бесплатен превозот низ целиот свет
60 ден се враќа
Види кошницата
Ве молиме почекајте, се обидуваме да добиеме потврда за трансакција што е можно поскоро.
Загарантиран безбеден исход
Проценет датум на испорака: вторник, 2 февруари

Заради голема побарувачка, дозволете ни најмалку 2-4 недели за испорака.

Осигурени и следливи испорака низ целиот свет

Вашиот број за следење ќе ви биде испратен по 3-5 дена обработка.

Сакајте го или добијте 100% поврат!

Апсолутно сме сигурни дека ќе го обожавате овој производ. Ако не, само вратете го за ЦЕЛОСНО враќање! Без поставувани прашања!

Детали за производот
точка Одлики
Испорака и плаќање
Најчесто поставувани прашања
за нас
Детали за производот

име: Џуди
тип: Рачен
Персонализација: Напредно
Статус: Барате нов дом
Продукција: Посебен
Подарок за подарок: Информации
Потекло: Русија
Испорака: слободен
Провизија за трансакција: слободен
Време на обработка: 1-3 работни дена
Висина на куклата: 30 см
пакет Тежина: 0.5 кг
Поништување на: N / A
Враќање и наплата: N / A

Еднаш цел живот! Judуди сака музика во стилот на гранџ и рокенрол. Таа не се разделува со својата гитара.
Да видиме колку е стилски облечена.
Judуди носи чувствувана капа, црна јакна и маица. Таа носи кратко здолниште и црни хулахопки.
Ја комплетира сликата на чевли со ланци.

Сликата на куклата е внимателно осмислена:
• Облеката е создадена лично за оваа кукла
• Шминка направена според бојата на очите и косата

Детали за:
• Blythe tbl
• телесна обликување
• Куклата има четири пара очи со различна боја на стаклото
• залепена треска. Внимание! не е презасновано!

4 Велики причини да ги купите од нас:

 • Над 42000 среќни клиенти ширум светот
 • Вистински луѓе на нашиот тим за поддршка подготвени да помогнат
 • Ние гордо нудиме целосна гаранција за задоволство. Нашиот најголем приоритет е да ве израдуваме, така што секоја нарачка доаѓа со гаранција за враќање пари на 60-ден!
 • Загарантирана безбедност и безбедност 100%. На thisisblythe.com, ние сериозно ги сфаќаме вашата безбедност и приватност. Безбедно купувајте користејќи ги најпопуларните и доверливи начини на плаќање во светот!

КУПУВАЈТЕ СО ДОВЕРБА

Ние навистина веруваме во најдобрата поддршка за клиентите, што значи дека ќе сториме се што е потребно за да се осигураме дека имате позитивно искуство за купување. Ние одговараме на е-пошта во рок од 24 часа и секогаш бидете сигурни дека на сите ваши проблеми се одговорени ASAP.

 • Лесно се враќа Сите наши производи се поддржани со 30-дневна гаранција за враќање на парите. Само контактирајте не и ќе ви ја вратиме набавната цена.
 • Набавка без ризик: Нашата заштита на купувачот го покрива вашиот набавката од клик до испорака, за да можете да купувате со мир на умот.
 • Гаранција за задоволство од 100%: Сите наши производи се поддржани со 30-дневна гаранција за враќање на парите. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашето купување, контактирајте не за враќање на производот. Beе бидеме повеќе од среќни да ви помогнеме.

точка Одлики
Испорака и плаќање


Ние сме горди што нудиме меѓународни услуги за испорака кои моментално работат во над 200 земји и острови ширум светот. Ништо не ни значи повеќе отколку да им донесеме на клиентите голема вредност и услуга. Ние ќе продолжиме да растеме за да ги задоволиме потребите на сите наши клиенти, обезбедувајќи услуга над сите очекувања каде било во светот.

Како да се брод пакети?

Пакетите од нашиот магацин во Канада, САД, Сингапур, Јапонија или Кина ќе бидат испорачани од ePacket или EMS во зависност од тежината и големината на производот. Испратените пакети од нашиот магацин во САД се испорачуваат преку USPS.

Дали брод во светот?

Да. Ние обезбедуваме бесплатен превоз до над 200 земји низ светот. Сепак, постојат некои локации на кои не сме во можност да испратиме. Ако се случи да се наоѓате во една од тие земји, ќе ве контактираме.

Што е со обичаи?

Ние не сме одговорни за никакви царински давачки откако предметите ќе бидат испратени. Со купување на нашите производи, вие се согласувате дека еден или повеќе пакети може да ви бидат испорачани и може да добиете сопствени такси кога ќе пристигнат во вашата земја.


Кликнете овде за повеќе детали за испорака

Колку време на превозот?

Превозот време зависи од земјата. Ова се нашите проценки:

Локација * Проценета потрошувачка на времето за испорака
Соединети Држави -10 30 работни дена
Канада, Европа -10 30 работни дена
Австралија, Нов Зеланд -10 30 работни дена
Централна и Јужна Америка -15 30 работни дена
Азија -10 20 работни дена
Африка -15 45 работни дена
* Ова не ги вклучува нашите 2 5-време на денот обработка.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Да, ќе добиете е-мејл откако вашите бродови за нарачка ќе ги содржат вашите информации за следење. Ако не сте добиле информации за следење во 5 дена, ве молиме контактирајте не.

СЛЕДЕЊЕ ми вели "Нема достапни информации во овој момент".

За некои превозници, на 2-5 работни денови се потребни информации за следење за да се ажурираат на системот. Ако вашата нарачка е поставена повеќе од 5 денови од денот и сè уште нема информации за вашиот број за следење, контактирајте со нас.

предмети ми ќе биде испратен во еден пакет?

Од логистички причини, артиклите во истата набавка понекогаш се испраќаат во посебни пакувања, дури и ако сте навеле комбиниран превоз. Сепак, повеќето од нарачките се испраќаат во еден пакет. Нарачајте со доверба.

Ако имате било какви прашања, Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Политика за поврат и враќање

Цел откажување

Сите нарачки може да се откажат се додека не се испорачаат. Ако вашата нарачка е платена и треба да направите промена или да откажете нарачка, мора да контактирате со нас во рок од 12 часа. Откако ќе започне процесот на пакување и испорака, тој веќе не може да се откаже.

Рефундирањето

Вашето задоволство е нашиот #1 приоритет. Затоа, можете да побарате наплата или препраќање за нарачани производи доколку:

 • Ако не не примајте го производот во загарантираното време (45 денови, кои не вклучуваат 2-5 обработка на ден), можете да побарате враќање на парите или повторно испраќање.
 • Ако сте го добиле погрешен точка може да се бара враќање на средствата или reshipment.
 • Ако не сакате производот што го добивте може да побарате наплата, но мора да го вратите предметот на ваш трошок и предметот мора да биде неискористен.

Ние правиме не издаде наплата ако:

 • Вашата цел не дојде поради фактори кои се во рамките на вашата контрола (односно обезбедување адреса погрешна превозот)
 • Вашата цел не дојде поради исклучителни околности кои се надвор од контрола на Blythe (Т.е. не ослободен од царина, одложено од природна катастрофа).
 • Други исклучителни околности кои се надвор од контрола на

* Можете да поднесете барања за рефундирање во рок од 15 дена по истечен гарантиран период за испорака (45 дена). Можете да го направите со испраќање на порака на Контакт страница

Ако се одобрени за враќање на парите, а потоа за поврат на средствата ќе бидат обработени, и кредитна автоматски ќе се примени на вашата кредитна картичка или оригиналниот метод на плаќање, во рок од 14 денови.

Размена

Ако поради некоја причина сакате да се разменуваат на вашиот производ, можеби за различна големина во облека. Мора да контактирате со нас прв и ние ќе ве води низ чекорите.

Ве молиме не испраќајте купувањето назад кон нас, освен ако не го овласти да го стори тоа.


Сега продавница
Најчесто поставувани прашања

Дали се овие оригинални производи за кукли?

Да, нашите кукли се направени со оригинални делови на Такара со нашите патентирани обични екстремитети.
- На задниот дел од главата на куклата се чита Blythe TM, 2006 Hasbro, Inc. CWC TOMY Кина.
- На задниот дел од телото на куклата се чита Blythe TM, 2002 Hasbro, Inc. CWC TAKARA China.

Колку ви наплатува за испорака?

Ние нудиме бесплатен превоз до над 200 земји низ целиот свет

Кои се мерењата за Нео Блит Кукла?

Ве молиме погледнете го нашиот Мерења на каросеријата на Neo Blythe Doll за да дознаете повеќе.

Дали ќе ви наплатам какви било такси за испорака, царина или давачки?

Не, цената што ја гледате е цената што ја плаќате - нема да ви наплатуваат дополнителни трошоци.

Кога ќе ја испратите мојата нарачка?

Ако порачате ставка во залиха, ние ќе ја испратиме во рок од 3 работни дена.

Колку долго мојата нарачка ќе треба да пристигне?

Нарачките се испорачуваат од EMS или USPS. Обично, испораката трае 5-20 работни дена по испраќањето, но може да потрае подолго поради факторите што не се под наша контрола. Поради големината на нашата компанија, ние нудиме услуги за брзо испраќање и обработка за да го добиете вашиот пакет побрзо. Ние работиме со логистички компании од светска класа за да ги испорачаме вашите компании Blythe.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Вашите информации за следење ќе ги добиете во рок од 3-5 работни дена. Но, понекогаш следењето може да не биде достапно ако се применува бесплатна испорака. Во овој случај, ве молиме контактирајте не на info@thisisblythe.com

Може ли да го откажете мојата цел?

Може да ја промените или откажете нарачката во рок од еден час. Ве молиме контактирајте не на info@thisisblythe.com и дознајте повеќе за нашата политика за откажување и наплата.

за нас
Заложба за потрошувачи

Ние сме најголемата компанија Blythe со најголема култура опседната од клиентите и обидете се да ги исполниме и надминеме вашите очекувања секој пат кога ќе ја купувате нашата продавница. Вашето мислење е нашиот најголем порив за подобрување. Чувствувајте се како вистински инсајдер со нашите ексклузивни понуди и затворените промоции.

Страст за нашата работа

Ние сме вистински fansубители на Blythe! Нашата продавница е полна со неверојатни внимателно избрани производи што нема да ги најдете на кое било друго место, тоа е сигурно. Ние веруваме дека големиот персонал не треба да чини богатство, затоа можете да ни верувате да нудиме стока за секој буџет.

Инспирација и креативност

Добијте го третманот што го заслужувате и се занесувате во вашите омилени производи Blythe - ние се грижиме за сите вкусови! Референци никогаш не било попријатно!

Сеуште нема критика

Напиши Преглед
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

По сите нарачки

БЕСПЛАТНИ ПОВТОРИ

Нема прашања поставени политика за враќање

ТРЕБА ПОМОШ? + 1 (934) 451-1611

Јавете се на нашиот телефонски број на Соединетите Држави

ПАРИ ГАРАНЦИЈА

Безгрижен шопинг

Количката

×