Како што се гледа на Форбс, Би-Би- & Гардијан | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА!
Ние испраќаме ширум светот. Купи сега!
3000 + Blythe производи

TBL Neo Blythe Doll 26 Нови опции Бесплатни подароци

осврти 247
100% од купувачите уживаа во овој производ! Нарачки 7956
САД $ 114.27
(%)
25-38 дена (доставени во 4 работни дена)
Вкупна цена:
Гаранција за најдобра цена
Квантитет:
Види кошницата
Заштита на купувачот
Безбедно шопинг
Лесно враќање и наплата
Бесплатен превозот низ целиот свет

Тука е вашиот квалитет индивидуализира гола фабрика Блита кукла за продажба. Купи го твојот сон фабрика Нео Блита кукла и почнете да го прилагодувате. Сите делови се сосема нови со класа занаетчиство, свилен мека коса, силно тело, бои на очите 4 и дополнителни бесплатни предмети со купување. Идеални за Blythe кукли и колекционери. Купи сега!

Детали за TBL Neo Blythe Doll

 • Стринг контролиран 4-промена на очите во боја - Браун, Сина, виолетова, и зелена.
 • 12 инчи / 30 cm висок Blythe кукла.
 • Уникатен и цврст дизајн (споен или редовно тело)
 • Високо приспособлив.
 • Додадени се нови сопствени лица!
 • Се применува светлината.
 • Одобрено од Џони Деп.
 • Добро спакувано тело за транспорт.
 • Содржина на пакетот вклучувајќи бесплатни подароци: 1 Blythe кукла, едно парче облека, еден пар чевли (ве молиме проверете слика во боја)
 • Сите доаѓаат во торбичка.
 • Бесплатен превозот (35 дена макс, на меѓународно ниво)
 • Надградете до побрза испорака на располагање. (15 дена, Меѓународен)

Достапни Blythe кукла опции за коса и коса:

 1. Темна кожа, долга русокоса коса
 2. Проблематична кожа, долга кафеава коса
 3. Темна кожа, долга виолетова коса
 4. Темна кожа, кратка сива коса
 5. Ладна кожа, долга русокоса коса
 6. Ладен кожен, долга телесна коса
 7. Природна кожа, долго кафена коса
 8. Природна кожа, долга темно црвена коса
 9. Природна кожа, долго светло-розова коса
 10. Природна кожа, кратка розова коса
 11. Природна кожа, долго розова коса
 12. Природна кожа, кратка кадрава коса
 13. Редовно тело, природна кожа, кратка розова коса
 14. Редовно тело, ладен кожа, долга русокоса коса
 15. Редовно тело, ладен кожа, долга телесна коса
 16. Затворено тело, мат лице, проѕирна коса
 17. Затворено тело, мат лице, кратко розова лице
 18. Затворено тело, мат лице, розова коса
 19. Затворено тело, мат лице, Црвена кадрава коса

Додадени се нови стилови !! Изберете ја вашата омилена кукла и купете сега!

Предмет Тип:
Блиот кукли
тип:
Мода кукла
тема:
Филм и ТВ
Форма:
1 / 6
Батерија:
Никој / не е задолжителен
димензии:
30cm
Состојба:
Brand New
Mfg Серија:
HJHD452NDS
BJD / SD атрибут:
Blythe кукла
$ 100,000 Заштита на идентитетот на купувачот


Превозот и испорака

ThisIsBlythe.com е горд што нуди меѓународни услуги за превозот кои во моментов работат во преку 200 земји и острови ширум светот. Ништо не значи повеќе за нас отколку да ги донесеме нашите клиенти голема вредност и услуга. Ние ќе продолжиме да растеме за да ги задоволиме потребите на сите наши клиенти, давајќи услуга надвор од сите очекувања насекаде во светот.

Како да се брод пакети?

Пакети од нашиот магацин во Кина ќе биде испорачуван ePacket или ЕМС во зависност од тежината и големината на производот. Пакети испратени од нашите американски склад се испраќаат преку USPS.

Дали брод во светот?

Да. Ние обезбедуваме бесплатен превоз до над 200 земји низ светот. Сепак, постојат некои локации на кои не сме во можност да испратиме. Ако се случи да се наоѓате во една од тие земји, ќе ве контактираме.

Што е со обичаи?

Ние не сме одговорни за било обичај такси еднаш предмети се испраќаат. Со купување на нашите производи, вие се согласувате дека еден или повеќе пакети може да бидат испратени до вас и може да се царинските давачки кога ќе дојдат во вашата земја.

Колку време на превозот?

Превозот време зависи од земјата. Ова се нашите проценки:
Локација * Проценета потрошувачка на времето за испорака
Соединети Држави -10 30 работни дена
Канада, Европа -10 30 работни дена
Австралија, Нов Зеланд -10 30 работни дена
Централна и Јужна Америка -15 30 работни дена
Азија -10 20 работни дена
Африка -15 45 работни дена
* Ова не ги вклучува нашите 2 5-време на денот обработка.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Да, ќе добиете е-мејл еднаш вашата нарачка бродови што ги содржи Вашите информации за следење. Ако не сте добиле следење на информации во рамките на 5 дена, ве молиме контактирајте со нас.

СЛЕДЕЊЕ ми вели "Нема достапни информации во овој момент".

За некои превозот компании, што е потребно-2 5 работни дена за следење на информации да се ажурира на системот. Ако вашата цел е ставен повеќе од 5 работни дена пред и се уште нема информации за вашиот следење на број, ве молиме контактирајте со нас.

предмети ми ќе биде испратен во еден пакет?

Логистички причини, предмети во истата купување понекогаш ќе бидат испратени во одделни пакети, дури и ако сте ја одбрале комбиниран транспорт.

Ако имате било какви прашања, Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Рефундирањето и се враќа на политиката

Цел откажување

Сите нарачки може да се откажат се додека не се испорачаат. Ако вашата нарачка е платена и треба да направите промена или да откажете нарачка, мора да контактирате со нас во рок од 12 часа. Откако ќе започне процесот на пакување и испорака, тој веќе не може да се откаже.

Рефундирањето

Вашето задоволство е нашата #1 приоритет. Затоа, ако сакате наплата можете да добиете без оглед на причината.

Ако не не примајте го производот во загарантираното време (45 денови кои не вклучуваат 2-5 обработка на ден), можете да побарате враќање на парите или повторно испраќање.
Ако сте го добиле погрешен точка може да се бара враќање на средствата или reshipment.
Ако не сакате производот што го добивте може да побарате наплата, но мора да го вратите предметот на ваш трошок и предметот мора да биде неискористен.

 • Вашата цел не дојде поради фактори кои се во рамките на вашата контрола (односно обезбедување адреса погрешна превозот)
 • Вашата цел не дојде поради исклучителни околности кои се надвор од контрола на Blythe кукла (Т.е. не ослободен од царина, одложено од природна катастрофа).
 • Други исклучителни околности кои се надвор од контрола на https://www.thisisblythe.com

* Можете да поднесете барања за рефундирање во рок од 15 дена по истечен гарантиран период за испорака (45 дена). Можете да го направите со испраќање на порака на Контакт страница

Ако се одобрени за враќање на парите, а потоа за поврат на средствата ќе бидат обработени, и кредитна автоматски ќе се примени на вашата кредитна картичка или оригиналниот метод на плаќање, во рок од 14 денови.

Размена

Ако поради некоја причина сакате да се разменуваат на вашиот производ, можеби за различна големина во облека. Мора да контактирате со нас прв и ние ќе ве води низ чекорите.

Ве молиме не испраќајте купувањето назад кон нас, освен ако не го овласти да го стори тоа.

Реални клиенти осврти

осврти 247
100% на купувачи уживаше овој производ!
5 ѕвезди
(247)
4 ѕвезди
(0)
3 ѕвезди
(0)
2 ѕвезди
(0)
1 ѕвезда
(0)
Купувачот
преглед
Дадете мислење
© Заштитени авторски права 2019. Сите права се задржани

Ова е Блиет
Blythe
БЛИТ. #1 Blythe во светот и продавачот од 1996. Прелистајте ја нашата производи сега.

DMCA.com статус на заштита

Количката

×