Како што се гледа на Форбс, Би-Би- & Гардијан | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА!
Ние испраќаме ширум светот. Купи сега!
3000 + Blythe производи

TBL Neo Blythe Doll 24 Нови опции Подароци за поздравено тело

осврти 204
100% од купувачите уживаа во овој производ! Нарачки 5652
САД $ 114.27
(%)
25-38 дена (доставени во 4 работни дена)
Вкупна цена:
Гаранција за најдобра цена
Квантитет:
Види кошницата
Заштита на купувачот
Безбедно шопинг
Лесно враќање и наплата
Бесплатен превозот низ целиот свет

Тука е вашиот квалитет индивидуализира голи фабрика Blythe кукла за продажба. Купете ја вашата фабрика за сон Neo Blythe и започнете да ја прилагодувате. Сите делови се сосема нови со класа занаетчиство, свилен мека коса, силно тело, бои на очите 4 и дополнителни бесплатни предмети со купување. Идеални за Blythe кукли и колекционери. Купи сега!

Детали за TBL Neo Blythe Doll

 • Стринг контролирани промени на очите 4 - кафеава, сина, виолетова и зелена.
 • 12 инчи / 30 cm висок Blythe кукла.
 • Уникатен и цврст дизајн (споен или редовно тело)
 • Високо приспособлив.
 • 27 нови опции!
 • Секоја кукла доаѓа со бесплатни подароци!
 • Додадени се нови сопствени лица!
 • Се применува светлината.
 • Добро спакувано тело за транспорт.
 • Сите доаѓаат во торбичка.
 • Бесплатен превозот (35 дена макс,)
 • Надградете до побрза испорака на располагање. (15 дена, Меѓународен)

Предмет Тип:
Блиот кукли
тип:
Мода кукла
тема:
Филм и ТВ
Форма:
1 / 6
Батерија:
Никој / не е задолжителен
димензии:
30cm
Состојба:
Brand New
Mfg Серија:
GHPE258DNZB
BJD / SD атрибут:
кукла
$ 100,000 Заштита на идентитетот на купувачот


Превозот и испорака

ThisIsBlythe.com е горд што нуди меѓународни услуги за превозот кои во моментов работат во преку 200 земји и острови ширум светот. Ништо не значи повеќе за нас отколку да ги донесеме нашите клиенти голема вредност и услуга. Ние ќе продолжиме да растеме за да ги задоволиме потребите на сите наши клиенти, давајќи услуга надвор од сите очекувања насекаде во светот.

Како да се брод пакети?

Пакети од нашиот магацин во Кина ќе биде испорачуван ePacket или ЕМС во зависност од тежината и големината на производот. Пакети испратени од нашите американски склад се испраќаат преку USPS.

Дали брод во светот?

Да. Ние обезбедуваме бесплатен превоз до над 200 земји низ светот. Сепак, постојат некои локации на кои не сме во можност да испратиме. Ако се случи да се наоѓате во една од тие земји, ќе ве контактираме.

Што е со обичаи?

Ние не сме одговорни за било обичај такси еднаш предмети се испраќаат. Со купување на нашите производи, вие се согласувате дека еден или повеќе пакети може да бидат испратени до вас и може да се царинските давачки кога ќе дојдат во вашата земја.

Колку време на превозот?

Превозот време зависи од земјата. Ова се нашите проценки:
Локација * Проценета потрошувачка на времето за испорака
Соединети Држави -10 30 работни дена
Канада, Европа -10 30 работни дена
Австралија, Нов Зеланд -10 30 работни дена
Централна и Јужна Америка -15 30 работни дена
Азија -10 20 работни дена
Африка -15 45 работни дена
* Ова не ги вклучува нашите 2 5-време на денот обработка.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Да, ќе добиете е-мејл еднаш вашата нарачка бродови што ги содржи Вашите информации за следење. Ако не сте добиле следење на информации во рамките на 5 дена, ве молиме контактирајте со нас.

СЛЕДЕЊЕ ми вели "Нема достапни информации во овој момент".

За некои превозот компании, што е потребно-2 5 работни дена за следење на информации да се ажурира на системот. Ако вашата цел е ставен повеќе од 5 работни дена пред и се уште нема информации за вашиот следење на број, ве молиме контактирајте со нас.

предмети ми ќе биде испратен во еден пакет?

Логистички причини, предмети во истата купување понекогаш ќе бидат испратени во одделни пакети, дури и ако сте ја одбрале комбиниран транспорт.

Ако имате било какви прашања, Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Рефундирањето и се враќа на политиката

Цел откажување

Сите нарачки може да се откажат се додека не се испорачаат. Ако вашата нарачка е платена и треба да направите промена или да откажете нарачка, мора да контактирате со нас во рок од 12 часа. Откако ќе започне процесот на пакување и испорака, тој веќе не може да се откаже.

Рефундирањето

Вашето задоволство е нашата #1 приоритет. Затоа, ако сакате наплата можете да добиете без оглед на причината.

Ако не не примајте го производот во загарантираното време (45 денови кои не вклучуваат 2-5 обработка на ден), можете да побарате враќање на парите или повторно испраќање.
Ако сте го добиле погрешен точка може да се бара враќање на средствата или reshipment.
Ако не сакате производот што го добивте може да побарате наплата, но мора да го вратите предметот на ваш трошок и предметот мора да биде неискористен.

 • Вашата цел не дојде поради фактори кои се во рамките на вашата контрола (односно обезбедување адреса погрешна превозот)
 • Вашата цел не дојде поради исклучителни околности кои се надвор од контрола на Blythe кукла (Т.е. не ослободен од царина, одложено од природна катастрофа).
 • Други исклучителни околности кои се надвор од контрола на https://www.thisisblythe.com

* Можете да поднесете барања за рефундирање во рок од 15 дена по истечен гарантиран период за испорака (45 дена). Можете да го направите со испраќање на порака на Контакт страница

Ако се одобрени за враќање на парите, а потоа за поврат на средствата ќе бидат обработени, и кредитна автоматски ќе се примени на вашата кредитна картичка или оригиналниот метод на плаќање, во рок од 14 денови.

Размена

Ако поради некоја причина сакате да се разменуваат на вашиот производ, можеби за различна големина во облека. Мора да контактирате со нас прв и ние ќе ве води низ чекорите.

Ве молиме не испраќајте купувањето назад кон нас, освен ако не го овласти да го стори тоа.

Реални клиенти осврти

осврти 204
100% на купувачи уживаше овој производ!
5 ѕвезди
(204)
4 ѕвезди
(0)
3 ѕвезди
(0)
2 ѕвезди
(0)
1 ѕвезда
(0)
Купувачот
преглед
Дадете мислење
© Заштитени авторски права 2019. Сите права се задржани

Ова е Блиет
Blythe
БЛИТ. #1 Blythe во светот и продавачот од 1996. Прелистајте ја нашата производи сега.

DMCA.com статус на заштита

Количката

×