за нас

Ова е Блиет е најголемата провајдер на Blythe кукла во светот. Нашата компанија, која први започна во 2000 како книга за фотографии на Blythe, сега им нуди на клиентите пристап до преку 6,000 Blythe кукли производи и додатоци. Нашите Blythe кукли и веб-страница се вклучени во некои од водечките светски публикации, вклучувајќи Форбс, BBC 2002, BBC 2019 & Гардијан.

За нас 1

Во Ова е Блиет, ние го носиме најголемиот дел од Blythe алатки за прилагодување моментално достапни за потрошувачите. Ние нудиме еден-на-еден вид на OOAK обичај Blythe кукли дека не можете да најдете никаде на друго место на пазарот. Ние ги произведуваме нашите кукли во сите големини, вклучувајќи Убава фигура, Middie, и Нео. Нашата обработка и време на испорака се подобри од сите поголеми конкуренти.

Додека Blythe кукли го сочинуваат најголемиот дел од нашиот бизнис, ние нудиме голем број дополнителни додатоци за нашите клиенти. Користење на нашата страница, можете да ги купите алишта, чевли, очи, уши, косата, faceplates, стои, резерви и алатки за прилагодување.

Нашиот тим, исто така, нуди кукли комбинации кои ви помагаат да комбинирате кукли со облека и / или додатоци по прифатлива цена. Ние сме цврсто посветени на обезбедување на висококвалитетни услуги и производи на нашите колеги ентузијасти од Blythe кукла.

Во Ова е Blythe, ние се гордееме на преостанатите посветени на нашите основни принципи на задоволување на клиентите и создавање на долгорочни односи. Ние секогаш се обидуваме да го задржиме нашето место како број производител на кукли во светот 1 Blythe.

Нишката кукла бара стручен продуцент

Блите кукли првобитно биле произведени во 1972 од Кенер, но нивниот дизајн првично се покажа неповолен, а Кеннер ги прекина за една година. Нашиот оригинален основач, Џина Гаран, се вљуби во кукли многу години подоцна. Во 2000, таа продуцираше книга "Ова е Блејт", која помогна да се оживее јадрото на оваа уникатна кукла.

Блите кукли не се како било која друга кукла на пазарот. За кукла со таков култ, следуваат само неколку современи продуценти на потрошувачите. Како водечка фигура во индустријата, нашите клиенти имаат пристап до премиум Blythe кукли и додатоци кои не можете да ги најдете никаде на пазарот.

Во Ова е Блејт, нашата страст за кукличките Блете е евидентна во грижата што ја имаме во процесот на производство. Ако сакате да имаат корист од чудата на куклички Блете, од суштинско значење е да користите експертски производител.

За жал, недостатокот на квалитетни конкуренти на пазарот значи дека многу од нашите клиенти имаат лоши искуства со други производители и веб-страници. Често слушаме поплаки дека луѓето никогаш или не добиле кукли што ги нарачале или биле презареждани за нив. Во некои случаи, некои Blythe компании продаваат користени или обликувани кукли за доверчиви клиенти!

Обврска за прилагодување

Како најголем снабдувач на кукли Блете во светот, Ова е Блит може да обезбеди широк спектар на прилагодувања и опции за кукли.

Ако имате специфична визија или барање за вашата кукла на Блита, ние сме премиерна компанија во светот за сопствени кукли, така што вашиот успех е загарантиран.

Дали барате да креирате своја сопствена Blythe кукла? Наместо да ги пренесете деталите за прилагодување со нашиот тим, можете да направите нарачки на кукли директно на нашата веб страница! Нашата веб-страница нуди прва и единствена брза услуга Custom Doll Design во светот.

Ако претпочитате да купите подготвена за патување обичај еден-на-еден вид Blythe кукла, ве молиме посетете ја нашата Прилагодено Blythe кукла страница (ажурирани секојдневно). Ова е можност за живот еднаш во животот! Никогаш не ги повторуваме или не ги клонираме сопствените Блитес. Откако ќе се продадат, тие ќе заминат засекогаш.

Услуги во светот и превозот

Ова е Блејт е еден од единствените производители на Блајт кој се грижи за светскиот пазар. Нашата веб-страница е преведена на повеќе јазици, а ние нудиме клиенти во странство повеќејазична поддршка на корисниците.

Најдобро од сè, ние во моментов пренесуваме преку 185 земји низ целиот свет. Ние не ги наплаќаме нашите клиенти за меѓународен превозот - цената што ја гледате е цената што ја плаќате. Ние нудиме голем број на начини на плаќање, безбеден исход услуги и алатки кои ви помагаат заштита на вашите информации и детали за исплата додека завршувате трансакции на нашата страница.

Ако барате производител на Blythe од светска класа, кој се грижи за вашиот регион, можете да пристапите до нашите услуги од речиси било каде на мапата.

Поврзете се со нас

Ако сакате да разговарате за нашите производи или услуги, осигурајте се да се поврзете со нас преку нашата веб-страница контакт форма или во живо разговор портал. Ние сме среќни да им обезбедиме на нашите клиенти со сите информации што им се потребни за да одлучуваат за совршената кукла Blythe. Со повеќе од 19 години искуство во индустријата, безбедно е да се каже дека сме експерти во Блита кукла лажат! Проверете го нашиот најнов Осврти сега. Осигурајте се да ги разгледате нашите статии на Blythe на нашиот блог.

Во прилог на нашите традиционални комуникациски канали, можете да се поврзете со нас на повеќето големи социјални медиуми платформи. Најдете ни на Facebook, Instagram, Pinterest, и Twitter. Ние ги користиме социјалните медиуми за да објавуваме производи и да објавуваме промоции - а ние редовно и подаруваме бесплатни Blythe кукли за нашите следбеници на социјалните медиуми!

Нашиот тим е на рака 24 / 7 да се занимава со прашања за продажба на купувачи, Најчесто поставувани прашања и прашања за поддршка. Можете исто така да ги пратите вашите наредби овде. Ако барате совршена кукла со Blythe за себе или за некој близок, време е да стапите во контакт со експертите во Ова е Блиет!

Ја разгледате нашата Производи сега.

Количката

×