Agatha - Премиум прилагодена Blythe кукла со лице за насмевка на облека

-14 28 денови
Квантитет:
Залиха
Бесплатен превозот низ целиот свет
60 ден се враќа
Види кошницата
Ве молиме почекајте, се обидуваме да добиеме потврда за трансакција што е можно поскоро.
Загарантиран безбеден исход
Проценет датум на испорака: вторник, 13 октомври

Поради големата побарувачка, дозволете барем 2-4 недели за испорака.

Осигурени и следливи испорака низ целиот свет

Бројот за следење ќе ви биде испратен за 2-5 работни дена.

Сакајте го тоа или добијте поврат на средства 100%!

Ние сме апсолутно сигурни дека ќе го обожавате овој производ Blythe. Што ако не? Само вратете го и добијте целосен ПОПРАВКА! Не се поставува прашање!

Детали за производот
точка Одлики
Испорака и плаќање
Најчесто поставувани прашања
за нас
Детали за производот

Еве го твојот врвен квалитет обичај Blythe кукла за продажба. Купи го твојот сон обичај Нео Блита кукла сега и почнете да го прикажувате - нема потреба да се прилагодувате! Сите делови се сосема нови со квалитетна изработка, подобрена свиленкаста мека коса, високо квалитетно цврсто тело, ново лице на лицето Блејта, бои на очите 4 и дополнителни бесплатни предмети со купување. Идеални за Blythe кукли, индивидуалци, колекционери и подароци. Купи подарок за Блит сега!

Премиум прилагодени Neo Blythe кукли Детали

 • Стринг контролирани 4-промена на бојата на очите (како на сликата)
 • 12 инчи / 30 cm висок Blythe кукла.
 • Ова е Блејт Ексклузивно ограничено издание Блит.
 • Ултра квалитетно споен куќиште кукла со 19 зглобовите.
 • Уникатен и цврст дизајн.
 • Премиум свиленкаста рачно розова коса.
 • Прекрасна долга розова брановидна коса со удира.
 • Прилагодено дизајниран мат со насмевка.
 • Врежани усни.
 • Поспани очи интегрирани.
 • Дизајн на отворени уста со заби.
 • Специјален рачен дизајн редок дизајн Blythe очите.
 • Премиум рачно изработена облека.
 • Благодатно бело чипкано стакло со розово палто.
 • Висококвалитетни бели чевли.
 • Нова веѓа шминка.
 • Нова обичајно лице!
 • Вклучена облека!
 • Високо приспособлив.
 • Некои шминка се применува.
 • Одобрено од Џони Деп.
 • Добро спакувано и обезбедено тело за транспорт.
 • Содржина на пакетот, вклучувајќи бесплатни подароци: 1 Blythe кукла, едно парче облека, еден пар чевли.
 • Слободна Интернационала Испорака
 • Ние плаќаме за обичаи, испорака и ракување - нема скриени трошоци.
 • Надградете до побрза испорака на располагање. (15 дена, Меѓународен)

4 Велики причини да ги купите од нас:

 • Над 15,000 Среќни клиенти
 • Вистински луѓе на нашиот тим за поддршка
 • Ние гордо нудиме апсолутна гаранција за задоволство. Нашиот најголем приоритет е да ве израдуваме, така што секоја нарачка доаѓа со гаранција за враќање пари на 60-ден!
 • Загарантирана безбедност и безбедност 100%. На www.thisisblythe.com, вашата безбедност и приватност ги сфаќаме многу сериозно. Купувајте безбедно користејќи ги најпопуларните и доверливи начини на плаќање во светот!

КУПУВАЈТЕ СО ДОВЕРБА

Ние навистина веруваме во најдобрата поддршка за клиентите, тоа е причината зошто ќе сториме сé што е потребно за да се осигураме дека имате позитивно искуство за купување. Ние одговараме на е-пошта во рок од 24 часа и секогаш бидете сигурни дека сите ваши грижи се одговорени ASAP.

 • Лесно се враќа Сите наши производи се поддржани со гаранција за враќање на парите на 60 ден. Само контактирајте не и ние ќе ви ја вратиме куповната цена.
 • Набавка без ризик: Нашата заштита на купувачот го покрива вашето купување од клик до испорака за да можете да уживате во најдоброто искуство во шопинг.
 • Гаранција за задоволство од 100%: Ако поради која било причина не сте целосно задоволни од нашата услуга, ќе ви биде обезбедено лесно враќање на производот и целосна наплата. Ние секогаш сме подготвени да ви дадеме најдобри решенија!
точка Одлики
Бренд име:
TIB ICY
Висина:
30cm
Mfg Серија:
SHVL1940DNKW
Форма:
1 / 6
Тип на тело:
Заеднички
Состојба:
Brand New
Предмет Тип:
Блиот кукли
Батерија:
Никој / не е задолжителен
Прилагодлив:
Да
Испорака и плаќање

Испорака и испоракаНие сме горди да понудиме меѓународни услуги за превозот кои во моментов работат во повеќе земји и острови на 200 ширум светот. Ништо не значи повеќе за нас отколку да ги донесеме нашите клиенти голема вредност и услуга. Ние ќе продолжиме да растеме за да ги задоволиме потребите на сите наши клиенти, давајќи услуга надвор од сите очекувања насекаде во светот.

Како да се брод пакети?

Пакетите од нашиот складиште во Канада, САД, Сингапур, Јапонија или Кина ќе бидат испратени преку ePacket или EMS во зависност од тежината и големината на производот. Пакетите испратени од нашиот американски склад се испраќаат преку USPS.

Дали брод во светот?

Да. Ние обезбедуваме бесплатен превоз до над 200 земји низ светот. Сепак, постојат некои локации на кои не сме во можност да испратиме. Ако се случи да се наоѓате во една од тие земји, ќе ве контактираме.

Што е со обичаи?

Ние не сме одговорни за било обичај такси еднаш предмети се испраќаат. Со купување на нашите производи, вие се согласувате дека еден или повеќе пакети може да бидат испратени до вас и може да се царинските давачки кога ќе дојдат во вашата земја.


Кликнете овде за повеќе детали за испорака

Колку време на превозот?

Превозот време зависи од земјата. Ова се нашите проценки:

Локација * Проценета потрошувачка на времето за испорака
Соединети Држави -10 30 работни дена
Канада, Европа -10 30 работни дена
Австралија, Нов Зеланд -10 30 работни дена
Централна и Јужна Америка -15 30 работни дена
Азија -10 20 работни дена
Африка -15 45 работни дена
* Ова не ги вклучува нашите 2 5-време на денот обработка.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Да, ќе добиете е-мејл еднаш вашата нарачка бродови што ги содржи Вашите информации за следење. Ако не сте добиле следење на информации во рамките на 5 дена, ве молиме контактирајте со нас.

СЛЕДЕЊЕ ми вели "Нема достапни информации во овој момент".

За некои компании за испорака, потребни се 2-5 работни дена за да се ажурираат информациите за следење на системот. Ако вашата нарачка е ставена пред повеќе од 5 деловни денови и сè уште нема информации за вашиот број за следење, ве молиме контактирајте со нас.

предмети ми ќе биде испратен во еден пакет?

Од логистички причини, артиклите во истата набавка понекогаш се испраќаат во посебни пакувања, дури и ако сте навеле комбиниран превоз. Сепак, повеќето од нарачките се испраќаат во еден пакет. Нарачајте со доверба.

Ако имате било какви прашања, Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Политика за поврат и враќање

Цел откажување

Сите нарачки може да се откажат се додека не се испорачаат. Ако вашата нарачка е платена и треба да направите промена или да откажете нарачка, мора да контактирате со нас во рок од 12 часа. Откако ќе започне процесот на пакување и испорака, тој веќе не може да се откаже.

Рефундирањето

Вашето задоволство е нашиот #1 приоритет. Затоа, можете да побарате наплата или препраќање за нарачани производи доколку:

 • Ако не не примајте го производот во загарантираното време (45 денови, кои не вклучуваат 2-5 обработка на ден), можете да побарате враќање на парите или повторно испраќање.
 • Ако сте го добиле погрешен точка може да се бара враќање на средствата или reshipment.
 • Ако не сакате производот што го добивте може да побарате наплата, но мора да го вратите предметот на ваш трошок и предметот мора да биде неискористен.

Ние правиме не издаде наплата ако:

 • Вашата цел не дојде поради фактори кои се во рамките на вашата контрола (односно обезбедување адреса погрешна превозот)
 • Вашата цел не дојде поради исклучителни околности кои се надвор од контрола на Blythe (Т.е. не ослободен од царина, одложено од природна катастрофа).
 • Други исклучителни околности кои се надвор од контрола на https:

* Можете да поднесете барања за рефундирање во рок од 15 дена по истечен гарантиран период за испорака (45 дена). Можете да го направите со испраќање на порака на Контакт страница

Ако се одобрени за враќање на парите, а потоа за поврат на средствата ќе бидат обработени, и кредитна автоматски ќе се примени на вашата кредитна картичка или оригиналниот метод на плаќање, во рок од 14 денови.

Размена

Ако поради некоја причина сакате да се разменуваат на вашиот производ, можеби за различна големина во облека. Мора да контактирате со нас прв и ние ќе ве води низ чекорите.

Ве молиме не испраќајте купувањето назад кон нас, освен ако не го овласти да го стори тоа.


Сега продавница
Најчесто поставувани прашања

Дали се овие оригинални производи за кукли?

Да, нашите кукли се направени со оригинални делови на Такара со нашите патентирани обични екстремитети.
- На задниот дел од главата на куклата се чита Blythe TM, 2006 Hasbro, Inc. CWC TOMY Кина.
- На задниот дел од телото на куклата се чита Blythe TM, 2002 Hasbro, Inc. CWC TAKARA China.

Колку ви наплатува за испорака?

Ние нудиме бесплатен превоз до над 200 земји низ целиот свет

Кои се мерењата за Нео Блит Кукла?

Ве молиме погледнете го нашиот Мерења на каросеријата на Neo Blythe Doll за да дознаете повеќе.

Дали ќе ви наплатам какви било такси за испорака, царина или давачки?

Не, цената што ја гледате е цената што ја плаќате - нема да ви наплатуваат дополнителни трошоци.

Кога ќе ја испратите мојата нарачка?

Ако порачате ставка во залиха, ние ќе ја испратиме во рок од 3 работни дена.

Колку долго мојата нарачка ќе треба да пристигне?

Нарачките се испорачуваат од EMS или USPS. Обично, испораката трае 5-20 работни дена по испраќањето, но може да потрае подолго поради факторите што не се под наша контрола. Поради големината на нашата компанија, ние нудиме услуги за брзо испраќање и обработка за да го добиете вашиот пакет побрзо. Ние работиме со логистички компании од светска класа за да ги испорачаме вашите компании Blythe.

Дали ви обезбеди следење на информации?

Вашите информации за следење ќе ги добиете во рок од 3-5 работни дена. Но, понекогаш следењето може да не биде достапно ако се применува бесплатна испорака. Во овој случај, ве молиме контактирајте не на info@thisisblythe.com

Може ли да го откажете мојата цел?

Може да ја промените или откажете нарачката во рок од еден час. Ве молиме контактирајте не на info@thisisblythe.com и дознајте повеќе за нашата политика за откажување и наплата.

за нас
Заложба за потрошувачи

Ние сме најголемата компанија Blythe со најголема култура опседната од клиентите и обидете се да ги исполниме и надминеме вашите очекувања секој пат кога ќе ја купувате нашата продавница. Вашето мислење е нашиот најголем порив за подобрување. Чувствувајте се како вистински инсајдер со нашите ексклузивни понуди и затворените промоции.

Страст за нашата работа

Ние сме вистински fansубители на Blythe! Нашата продавница е полна со неверојатни внимателно избрани производи што нема да ги најдете на кое било друго место, тоа е сигурно. Ние веруваме дека големиот персонал не треба да чини богатство, затоа можете да ни верувате да нудиме стока за секој буџет.

Инспирација и креативност

Добијте го третманот што го заслужувате и се занесувате во вашите омилени производи Blythe - ние се грижиме за сите вкусови! Референци никогаш не било попријатно!

Сеуште нема критика

Напиши Преглед
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

По сите нарачки

БЕСПЛАТНИ ПОВТОРИ

Нема прашања поставени политика за враќање

ТРЕБА ПОМОШ? + 1 (934) 451-1611

Јавете се на нашиот телефонски број на Соединетите Држави

ПАРИ ГАРАНЦИЈА

Безгрижен шопинг

Количката

×